• EFEKTOWNE I STYLOWE OBRAZY 100x150 CM

W naszym sklepie internetowym prezentujemy szeroki wybór autorskim obrazów przygotowywanych ręcznie przez utalentowaną artystkę. Znajdziesz wśród nich dzieła zachowane w nowoczesnej stylistyce, w tym prace malowane na płótnie w wymiarach 100x150 cm – przedstawiające postaci, zwierzęta, a także krajobrazy. Stanowią one unikalne dekoracje wnętrz pełne między innymi kontrastów czy symboliki, dzięki czemu przyciągają wzrok oraz inspirują do refleksji. Zamawiając je, możesz być pewien, że otrzymasz pracę jedyną w swoim rodzaju, ponieważ wszystkie modele przygotowujemy na indywidualne zamówienia, wzorując się na projektach prezentowanych na stronie. Sprawdź szczegóły oferty i dowiedz się więcej, na temat obrazów w formacie 100x100 cm dostępnych w naszym asortymencie!

Ręcznie malowany oryginalny obraz 100x150 cm – idealny do salonu, sypialni i nie tylko

Właśnie tworzysz wymarzoną aranżację salonu albo sypialni? Chcesz wnieść do wnętrza oryginalny element i wyraz artystycznej duszy? A może szukasz prezentu dla przyjaciół, którzy zakupili nowy dom? Doskonale trafiłaś! W sprzedaży posiadamy bowiem obrazy 100x150 cm zachowane w stonowanej kolorystyce oraz minimalistycznej stylistyce, w tym warianty wyróżniające się złotymi detalami albo elementami w intensywnych odcieniach czerni, błękitu i nie tylko. To niezwykłe ozdoby stworzone z pasją, które znakomicie uzupełniają wnętrza oraz dodają aranżacjom nowoczesnego charakteru. Z tego powodu polecamy je nie tylko do prywatnych domów lub mieszkań, ale też lokali usługowych, hoteli, biur, gabinetów, salonów sztuki, restauracji.

Wybierz jeden z projektów, aby zaopatrzyć się w obraz 100x150 cm podkreślający elegancką, luksusową stylistykę nieruchomości!