• O marce

Jesteśmy małą niezależną pracownią projektową, której celem jest ciągły rozwój. Naszą markę tworzą ludzie, zgrany team jaki stanowimy pozwala mieć wielkie aspiracjeLimitowana seria obrazów to Paula - serce. Marcin - rozum, czuwa nad powstawaniem wielkoformatowych artwalli w domach naszych klientów, Ola - prawa ręka, dba o formalności i koordynację naszych działań.

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu, wyczuciu stylu, kreatywności oraz zrozumieniu klienta, możemy realizować NASZĄ MISJĘ: uwrażliwianie na codzienne piękno, tworzenie rozwiązań i pokazywanie możliwości, ukojenie duszy i pobudzenie zmysłów wszystkim, którzy nam zaufali. Największą wartością naszych projektów jest idea i jakość.

Nasze pomysły i realizacje pozwalają poczuć się wyjątkowo w swojej codzienności tym, którzy wypróbowali nasz potencjał. 
Atelier ArtWALL to ukłon w stronę indywidualizmu. Nasze prace to przede wszystkim akcenty dające poczucie oryginalności we własnym wnętrzu.

Witaj w świecie naszej rodzinnej firmy artystycznej, gdzie pasja, kreatywność i miłość do sztuki przekładają się na unikatowe dzieła o niepowtarzalnym charakterze. Nasza historia zaczyna się od głębokiej miłości do tworzenia i chęci dzielenia się naszym artystycznym spojrzeniem z światem.

Historia:
Założona przez rodzinę, nasza firma jest owocem wielu lat doświadczeń, tradycji i inspiracji. Zaczynając od małych projektów artystycznych w naszym domu, stopniowo rozwijaliśmy się, przekształcając naszą pasję w profesjonalną działalność. To nie tylko firma, to również rodzinna historia, gdzie każdy członek przyczynia się do naszego artystycznego dziedzictwa.

Wartości:
Nasze wartości stanowią fundament naszej firmy. Zależy nam na autentyczności, pasji i oddaniu sztuce. Wierzymy w to, że każde dzieło, które tworzymy, powinno nie tylko estetycznie zachwycać, ale również przekazywać emocje, historię i inspiracje.

Tworzenie Dzieł Sztuki:
Nasi artyści to nie tylko pracownicy, ale członkowie rodziny, którzy z oddaniem tworzą unikalne dzieła sztuki. Od malowideł po rzeźby, każdy detal jest starannie przemyślany i wykonany z pasją. Staramy się łączyć tradycyjne techniki z nowoczesnym podejściem, tworząc dzieła, które przemawiają do różnych gustów i stylów.

Produkty:
Nasza oferta obejmuje różnorodne dzieła sztuki, od wielkoformatowych obrazów po dekoracyjne panele, posągi czy inne unikatowe elementy. Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko piękne wizualnie, ale także trwałe i wykonane z najwyższą starannością.

Indywidualne Projekty:
Rozumiemy, że każdy klient ma swoje unikalne potrzeby i wizje. Dlatego też oferujemy możliwość współpracy przy tworzeniu indywidualnych projektów. Chcemy, aby nasze dzieła były nie tylko ozdobą przestrzeni, ale również odzwierciedlały osobiste historie i pasje naszych klientów.

Zobacz Naszą Pracę:
Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni, gdzie możesz zobaczyć proces tworzenia, poczuć atmosferę naszego kreatywnego świata i znaleźć dzieło sztuki, które idealnie wpisuje się w Twoją przestrzeń.

Misja:
Naszą misją jest przekazywanie piękna sztuki, inspiracji i radości poprzez unikalne dzieła stworzone z miłością i zaangażowaniem. Chcemy, aby nasza firma była miejscem, gdzie sztuka łączy ludzi i tworzy niezapomniane chwile.

Dołącz do naszej rodzinnej społeczności artystycznej i odkryj magię, którą tworzymy każdego dnia. Sztuka to nie tylko nasze zajęcie, to nasze życie, które chcemy dzielić z Tobą.0-NASZE-ZDJ-.jpg

PAULA

Fanka eklektyzmu,  fascynuje ją impresja  zatrzymana w kadrze fotografii, jej obrazy to kolekcje prac osobowości i emocji. Powtarza za Waltem Disneyem:
,,Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz tego dokonać''. Kropka.3paula.png(3).png

MARCIN

Profesjonalista, dba o każdy szczegół wykonanej pracy. Z całej ekipy artwallowej to jednostka najtwardziej stąpająca po ziemi. Lubi tworzyć z trzeźwym umysłem, chociaż czasem poddaje się emocjom.
2marcin.png(2).png

ALEK

Prezes, prywatnie niemowlę, globtroter, cierpliwy człowiek. Wszystkie nasze działania są weryfikowane jego Osobą. Nasza mała inspiracja i największa miłość 🖤.

Alek-2.jpg


ALEKSANDRA. MARTYNA. MAREK.

Nasz team, profesjonalny, najlepszy, niezastąpiony. Specjaliści, otwarte głowy, kreatywna drużyna. Przyjaciele.
Dodaj-naglowek.jpg