• obraz LIDIA

LIDIA, obraz na płótnie 100x150cm

Kolor/Wzór
Brak towaru
2600.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier.

Obraz niedostępny. Możesz skontaktować się z nami a stworzymy obraz indywidualny.

"LIDIA" to urzekający obraz o imponujących wymiarach 100x150, skupiający uwagę na twarzy kobiety. Jej zmysłowe usta i wielkie oczy wiodą prym w kompozycji, jednak to rozlewające się złoto pod jednym z oczu nadaje dziełu wyjątkowego charakteru.

Twarz kobiety emanuje subtelnością i pięknem, podczas gdy złote elementy dodają obrazowi tajemniczego blasku i luksusu. Rozlewające się złoto podkreśla wyrazisty i wyjątkowy charakter postaci, tworząc efektowny kontrast z resztą kompozycji.

"LIDIA" to nie tylko portret kobiety, ale również opowieść o indywidualności, luksusie i tajemnicy. To dzieło sztuki, które przyciąga uwagę swoją estetyką, wywołując jednocześnie uczucie fascynacji i refleksji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie