• OBRAZY

Autorką wszystkich obrazów w naszym sklepie jest Paula Smyk Atelier.

Obrazy wykonane są ręcznie w różnych formatach: 70x100, 90x90, 100x100, 100x150, 100x200.

Inspiracje do obrazów czerpiemy z naszych podróży i otaczającego nas świata.

Nasze obrazy pasują do każdego wnętrza!

Jeżeli masz pomysł lub pragniesz mieć niepowtarzalny obraz skontaktuj się z nami a namalujemy obraz specjalnie dla Ciebie!

Podobają Ci się nasze obrazy a nie masz pomysłu gdzie go zawiesić? 

Skontaktuj się z nami a pomożemy znaleźć dla niego miejsce!

-----

Bardzo wiele osób, usłyszawszy określenie "dzieło sztuki", w pierwszym odruchu widzi oczyma wyobraźni obraz malarski. Malarstwo jest bowiem jedną z najstarszych gałęzi sztuki, która jednocześnie na poziomie emocjonalnym i estetycznym potrafi przemawiać do każdego, niezależnie od wieku, wykształcenia czy pozycji społecznej. Nic więc dziwnego, że zachwycające obrazy zdobią nie tylko sale w eleganckich galeriach lub centrach kultury, ale też wnętrza w prywatnych mieszkaniach. Odpowiednio dopasowane dzieło malarskie może stać się centralnym punktem aranżacji w domu albo być ważnym, choć jednym z wielu elementów składających się na nietuzinkowy wystrój. W naszej firmie chcemy zaś pomagać w tworzeniu takich przestrzeni, dlatego oferujemy niepowtarzalne, autorskie obrazy inspirowane greckimi bogami, niezapomnianymi podróżami i nie tylko.

Piękne krajobrazy, zachwycające impresje, bogowie greccy — obrazy

Malarstwo jest bez wątpienia sztuką, która dzięki różnorodności istniejących nurtów czy stylistyk może trafić do każdego. Jednocześnie z tego samego powodu dzieła malarskie potrafią doskonale sprawdzić się jako ozdoba odmiennych przestrzeni. W naszej firmie proponujemy więc wyjątkowe obrazy, które perfekcyjnie wpasują się do dowolnego wystroju wnętrza, od aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, przez glamour, po przytulne skandynawskie lub prowansalskie. Obrazy bogów greckich, krajobrazów, z symbolicznymi wzorami, refleksyjnymi impresjami oraz innymi motywami, dostępne w naszej ofercie, to autorskie dzieła wykonane ręcznie na zamówienie przez Paula Smyk Atelier, dzięki czemu stanowią idealny wybór dla osób poszukujących oryginalnych i niebanalnych dekoracji do swojego mieszkania.

Nowoczesne pejzaże, impresje, boginie greckie: obrazy w różnych formatach

Jesteśmy przekonani, że wśród naszych obrazów bogów oraz bogiń greckich, otwartych na interpretacje motywów czy pięknych pejzaży każdy miłośnik sztuki — zarówno wymagający koneser, jak i amator malarstwa — znajdzie idealną propozycję dla siebie, która natychmiast go zachwyci. Oferowane dzieła perfekcyjnie wpasowują się w zróżnicowane przestrzenie nie tylko za sprawą odmiennych estetyk, ale też dostępnych wymiarów. Obrazy proponujemy bowiem w formatach:

  • 70x100,
  • 90x90,
  • 100x100,
  • 100x150,
  • 100x200.

W ten sposób Klienci mogą mieć pewność, że zamówiony obraz będzie spełniał oczekiwania zarówno pod względem estetycznym, jak i rozmiarowym. Dzięki temu nie będą też musieli obawiać się, że zbyt duży format przytłoczy niewielką przestrzeń, a zbyt mały pozostanie niezauważony — wspólnie dokonamy właściwego wyboru.

Hades, Prometeusz, Hefajstos, Posejdon, Afrodyta — obrazy bogów i bogiń greckich

Najczęstszą inspirację dla powstania obrazów dostępnych w ofercie naszej firmy stanowili greccy bogowie i boginie, a także herosi czy tytani. Każdy z nas słyszał o AfrodyciePrometeuszu, Apollu, Hadesie lub Hefajstosie — mitologia Grecji cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród miłośników kultury i historii śródziemnomorskiej, rozpalając wyobraźnię i fascynując niezwykłymi historiami oraz postaciami. To właśnie one znajdują się na wielu z naszych obrazów, ale nie w formie znanej z podręczników. Postawiliśmy na dzieła pochylające się nad mitologicznymi postaciami w nietypowy, bardziej symboliczny, tajemniczy sposób, co nadaje im nietuzinkowego wymiaru. Są też bardzo otwarte na indywidualne interpretacje, pozostawiając wiele do samodzielnego odkrycia.

Nie tylko greccy bogowie: obrazy autorskie dla każdego miłośnika sztuki

Choć obrazy bogów greckich zajmują ważne miejsce w ofercie naszej firmy, to nie są to jedyne propozycje, które przygotowaliśmy. Dzieła powstają bowiem również pod wpływem inspiracji podróżami, a także otaczającym nas światem. Przykładem takiego obrazu dostępnego w sklepie jest Beżowe Pustkowie, bardzo minimalistyczne, potrafiące wprawić w kontemplacyjny nastrój. Warto wymienić również na przykład Globo — kompozycję opartą na wyglądzie kuli ziemskiej, nadającą jej jednak bardziej abstrakcyjną formę — a także Gold Wave, czyli industrialną propozycję z białego betonu z kontrastującym, przyciągającym motywem. To jednak wyłącznie przykłady — wiemy, że każdy pasjonat malarstwa, podobnie jak architekt wnętrz, będzie mógł wybrać tu coś, co go zachwyci.

Krajobrazy, abstrakcyjne formy, bogowie greccy: obrazy na zamówienie

 

Zależy nam na tym, aby trafiać w zróżnicowane gusta Klientów, niezależnie od ich potrzeb czy wymagań. Z tego względu, poza zadbaniem o różnorodność form i tematów gotowych obrazów, oferujemy również możliwość wykonywania ich na indywidualne zamówienie. Niezależnie od tego, czy chodzi o ujęcie greckich bogów w inny sposób, czy o zupełnie odmienny pomysł, dołożymy wszelkich starań, by go zrealizować. Co więcej, poza wcielaniem wizji Klientów w życie jesteśmy też w stanie wspólnie z nimi opracowywać projekty dzieł, służąc rzetelnymi poradami. Jednocześnie możemy także doradzić, w jakim miejscu w mieszkaniu zawiesić obraz, aby wydobyć pełnię jego piękna, a przy tym perfekcyjnie ozdobić wnętrze. Serdecznie zapraszamy więc do kontaktu!