• obraz VICKY

VICKY obraz na płótnie 70x100cm

Brak towaru
1400.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

Obraz "Vicky" to fascynujące dzieło o wymiarach 70x100, które przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. W centrum kompozycji znajduje się kobieta o krótkich czarnych włosach, emanująca pewnością siebie i tajemniczym spokojem. Jej twarz jest otoczona złotą linią, zasłaniającą jej oczy i nadającą jej niezwykły, niemal mistyczny charakter.

W tle wznosi się imponująca góra, tworząc kontrast między delikatną postacią Vicky a majestatycznym krajobrazem. Góra może symbolizować wyzwania, które musi pokonać bohaterka, a jednocześnie stanowić metaforę dla jej siły i determinacji.

Kolorystyka obrazu jest oszałamiająca, z głębokim kontrastem między czernią włosów a złotą linią, a także zmiennymi odcieniami góry. Całość oddaje atmosferę tajemnicy, siły i piękna, sprawiając, że widz jest zaintrygowany historią, jaką ma do opowiedzenia postać Vicky.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie