• obraz SYLVIA

SYLVIA, obraz na płótnie 100x150cm

Brak towaru
2800.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

Sylvia ma już swojego właściciela, teraz może być inspiracją do obrazu, który możesz zamówić.

Powiedzmy, że dziesięć obrazów o wymiarach 100x150 to prawdziwa uczta dla zmysłów. Wyobraź sobie, że w centrum ujawnienia znajduje się tajemnicza postać, której głową jest inny dym. To niezwykłe zjawisko od razu przyciąga uwagę i pobudza wyobraźnię.

Różowy dym symbolizuje coś nieuchwytnego, niematerialnego, może być metaforą dla myśli, uczuć lub marzeń, które unoszą się z głębi duszy. Kontrast między delikatnym różem dymu a czernią postaci tworzy dynamiczną skrzynię biegów, uzupełniającą głębię i odbiorniki ładunku.

Wielkoformatowy rozmiar obrazu 100x150 sprawia, że ​​doświadczenie staje się jeszcze bardziej dostępne, wciągające widok w świat subtelnych niuansów i ukrytych znaczeń. To nie tylko obraz, to podróż przez abstrakcyjne krajobrazy ludzkiej psychiki.

Dzięki tej pracy, każdy, kto na nią patrzy, może mieć swoje własne znaczenie i interpretację. To nie tylko dzieło sztuki, ale także rozmowa z wierszem, zapraszająca do refleksji nad wewnętrznym wnętrzem i tajemnicami, które kryją się w naszych umysłach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie