• obraz SOPHIE

SOPHIE, obraz na płótnie 100x150cm

Brak towaru
3200.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

Obraz niedostępny. Możesz skontaktować się z nami a stworzymy obraz indywidualny.

"Sophie" to ujmujący obraz na płótnie o wymiarach 100x150 cm, przedstawiający kobietę bez twarzy, gdzie jej kontury zasłania mgła. Kobieta ma białe włosy związane w kucyk, a na szyi i w uchu nosi złotą biżuterię.

Centralnym elementem kompozycji jest postać kobiety, której brak wyrazistej twarzy nadaje dziełu tajemniczość i uniwersalność. Białe włosy splecione w kucyk dodają obrazowi delikatności i subtelności. Złota biżuteria podkreśla elegancję i luksus.

"Sophie" to nie tylko obraz, ale również opowieść o kobiecości, delikatności i elegancji. Kontury zasłonięte mgłą wprowadzają do kompozycji nutę tajemnicy, jednocześnie zachowując harmonię i równowagę. To dzieło sztuki, które przyciąga wzrok swoją estetyką, jednocześnie pozostawiając przestrzeń dla różnorodnych interpretacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie