• obraz SIMON

SIMON obraz na płótnie 70x100cm

Brak towaru
2200.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"Simon" to niezwykły obraz na płótnie o wymiarach 70x100 cm, przedstawiający postać bez twarzy, chwytającą się za szyję, a na ustach siedzi duża pszczoła. Kompozycja utrzymana jest w kolorach: szarym, czarnym, bieli i złocie.

W centralnym punkcie dzieła znajduje się postać, której brak twarzy nadaje obrazowi uniwersalny charakter, pozostawiając przestrzeń dla różnorodnych interpretacji. Chwytające się za szyję ręce wyrażają emocje i wewnętrzne doświadczenia. Obecność pszczoły na ustach dodaje dziełu elementu tajemnicy i symbolizuje przywiązanie do natury.

Kolorystyka szaro-czarno-biała wzbogacona złotem tworzy kontrastową i elegancką kompozycję. "Simon" to nie tylko obraz, lecz również opowieść o wewnętrznych doświadczeniach, relacji z naturą i tajemniczości ludzkiego istnienia. To dzieło sztuki, które przyciąga uwagę swoją oryginalnością i jednocześnie pobudza wyobraźnię, pozostawiając miejsce dla refleksji nad ludzką naturą i jej związkami z otoczeniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie