• obraz SANCHEZ

SANCHEZ obraz na płótnie 70x100cm

2200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

"SANCHEZ" to niezwykły obraz na płótnie o wymiarach 70x100 cm, w którym dominują kolorystyka żółta i czarna. Kompozycja ukazuje męską twarz umieszczoną na dole płótna, a na górze torowisko, które ciągną się w nieskończoność i zakrywają oczy postaci.

Centralnym elementem dzieła jest pół męskiej twarzy, emanująca intensywnym wyrazem. Tory ciągnące się w nieskończoność nadają obrazowi dynamiki i sugestywnie oddają podróż życiowych wyborów. Kolor przewodni żółty dodaje dziełu energetycznego charakteru, podkreślając jednocześnie symbolikę tajemniczych dróg.

"SANCHEZ" to nie tylko obraz, lecz również opowieść o podróży, wyborach i tajemnicy ludzkiego losu. Kombinacja żółtego i czarnego tworzy dzieło, które przyciąga wzrok swoją intensywnością i jednocześnie pobudza wyobraźnię obserwatora. To dzieło sztuki, które wprowadza do przestrzeni dynamiczną historię, zachęcając do refleksji nad znaczeniem życiowych ścieżek i ukrytych emocji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie