• obraz RUTH

RUTH, obraz na płótnie 70x100cm

Brak towaru
1900.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

Obraz niedostępny. Możesz skontaktować się z nami a stworzymy obraz indywidualny.

"Ruth" to wyjątkowy obraz na płótnie o wymiarach 70x100 cm, przedstawiający postać stojącą tyłem, trzymającą się za kark. Nad jej głową wznoszą się malowane góry. Kolorystyka obrazu obejmuje odcienie szarości, złota i różu.

W centralnym punkcie kompozycji znajduje się postać, której tajemniczość podkreśla pozycja tyłem. Ręce trzymające się za kark dodają dziełu elementu intymności i refleksji. Malowane góry nad głową nadają obrazowi głębi i symbolizujący ducha podróży i wyższych aspiracji.

Kolory szarości tworzą spokojną i równoważną atmosferę, złote akcenty dodają elementu luksusu, a różowy nadaje obrazowi subtelności i delikatności. "Pola" to nie tylko obraz, lecz także opowieść o poszukiwaniu, refleksji i tajemniczych horyzontach. To dzieło sztuki, które przyciąga wzrok swoją estetyką i jednocześnie pobudza wyobraźnię, pozostawiając przestrzeń dla różnorodnych interpretacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie