• obraz PROMETEO

PROMETEO obraz na płótnie 100x150cm

3700.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"Prometeusz" to monumentalny obraz na płótnie o imponujących wymiarach 100x150 cm, ukazujący męski tors, który wyłania się z czarnego dymu na szarym tle. Kompozycja ta nawiązuje do mitologii greckiej, przedstawiając jedną z najważniejszych postaci - Prometeusza, boga, który przyniósł ludziom ogień.

W centralnym punkcie dzieła znajduje się męski tors, który emanuje siłą i mitem. Czarny dym otaczająca postać nadaje obrazowi tajemniczości i dramatyzmu, jednocześnie symbolizując zakazane dary przynoszone ludzkości. Szare tło dodaje dziełu surowości i jednocześnie podkreśla potęgę postaci.

"Prometeusz" to nie tylko obraz, ale również opowieść o buncie, mądrości i poświęceniu. Czarna mgła symbolizuje tajemnicę, a męski tors wyróżnia się z otaczającego go szarością, przyciągając uwagę swoją siłą i wyrazistym charakterem. To dzieło sztuki, które wprowadza do przestrzeni niezwykłą historię i pobudza wyobraźnię, jednocześnie emanując potęgą mitologicznej postaci.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie