• obraz POSEJDON

POSEJDON obraz na płótnie 70x100cm

1900.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Obraz — Posejdon

Obrazy przedstawiające greckie bóstwa fascynują nie tylko miłośników starożytnej Grecji — tamtejsza mitologia rozbudza bowiem wyobraźnię zarówno pasjonatów, jak i najmłodszych amatorów odkrywających śródziemnomorską kulturę. Dzieło Posejdon, które oferujemy w naszym sklepie, z pewnością trafi więc w bardzo różnorodne gusta i sprawdzi się jako ozdoba odmiennych przestrzeni. Proponujemy wykonany na zamówienie obraz, stworzony dzięki zastosowaniu kilku różnych technik, od malowania farbami akrylowymi na blejtramie, przez szlagmetal, po spray. W ten sposób uzyskano wizerunek Posejdona przyciągający wzrok, a jednocześnie intrygujący tajemniczością.

Posejdon: obraz na płótnie, który fascynuje

Stonowane połączenia barw przełamane złotymi detalami, wykorzystane przy tworzeniu obrazu Posejdon, sprawiają, że dzieło to sprawdzi się zarówno w minimalistycznych przestrzeniach, jak i tych bardziej efektownych, gdzie wprowadzi większą harmonię. Najbardziej przyciągającym elementem kompozycji jest twarz tytułowego boga, a dokładnie — brak możliwości jej zobaczenia. Nadaje to całemu obrazowi tajemniczego, niejednoznacznego wymiaru, natomiast samemu Posejdonowi boskiego charakteru, nieuchwytnego dla ludzkiego oka. Każdy Klient może jednak wysnuć własną interpretację — zachęcamy więc do zamawiania!

-----

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

-----

"Posejdon" to majestatyczny obraz na płótnie o wymiarach 70x100 cm, przedstawiający mężczyznę z koroną, będącego ucieleśnieniem boga greckiego - Posejdona. Kompozycję charakteryzuje niebieska fala, zasłaniająca twarz mężczyzny, dodając tajemniczości i boskiego charakteru.

W centralnym punkcie dzieła widnieje twarz mężczyzny, koronowanego jak król mórz i oceanów. Niebieska mgła otaczająca twarz nadaje obrazowi ducha tajemnicy i mocy. Niejasne kontury tworzą aurę boskości, jednocześnie ukazując pełen splendor postaci.

"Posejdon" to nie tylko obraz, ale również opowieść o mitologii greckiej, mocy i tajemnicy. Niebieska fala symbolizuje głębiny oceanu, a korona wskazuje na boską naturę postaci. To dzieło sztuki, które przyciąga wzrok swoją imponującą estetyką, jednocześnie wprowadzając do przestrzeni atmosferę mistyki i niezgłębionych głębin mitologii.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie