• obraz PLAKA

PLAKA obraz na płótnie 100x150cm

2600.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

Białe tło z mikro cementu nadaje dziełu elegancji i surowości, tworząc neutralne tło, które jednocześnie emanuje nowoczesnym charakterem. Duże z różowego złota pęknięcie przecinające płótno jest centralnym elementem, dodającym dziełu dramatyzmu i luksusu. Pęknięcie to stanowi dynamiczny punkt, przyciągając uwagę i nadając dziełu unikalnego charakteru.

Ten obraz to nie tylko dzieło sztuki, ale również opowieść o kontraście, złamanych granicach i pięknie w niedoskonałości. Białe tło z mikrocementu i z różowego złota pęknięcie tworzą kompozycję, która pobudza wyobraźnię i pozostawia przestrzeń dla różnorodnych interpretacji. To dzieło, które wzbogaci przestrzeń, dodając jej nowoczesności i wyjątkowego charakteru.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie