• obraz PERSEFONA

PERSEFONA, obraz na płótnie 70x100cm

Brak towaru
1400.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"Persefona" to urzekający obraz na płótnie o wymiarach 70x100 cm, przedstawiający młodą kobietę z długimi włosami, gdzie paleta kolorystyczna skupia się na odcieniach szarości z delikatnymi złotymi akcentami. Dzieło to nawiązuje do mitologii greckiej, ukazując postać będącą inkarnacją bogini Persefony.

W centralnym punkcie kompozycji znajduje się młoda kobieta o długich włosach, emanująca delikatnością. Szarość tła podkreśla spokój i równowagę, tworząc harmonijną całość. Złote akcenty dodają obrazowi elementu luksusu, podkreślając detale postaci.

"Persefona" to nie tylko obraz, ale także opowieść o pięknie, mocy i tajemnicy mitologii greckiej. Kombinacja szarości i złotych detali tworzy dzieło, które przyciąga wzrok swoją estetyką, jednocześnie pobudzając wyobraźnię i wprowadzając do przestrzeni atmosferę antycznej magii.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie