• obraz ONI

ONI, obraz na płótnie 100x150cm

3700.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"ONI" to mistyczny obraz na płótnie o imponujących wymiarach 100x150 cm, przedstawiający postacie ludzi zakrytych miętową linią na tle złotego nieba i szarego dna.

W centralnym punkcie kompozycji znajduje się miętowa linia, która ukrywa postacie, nadając obrazowi tajemniczego charakteru. Złote niebo w górnej części dzieła dodaje mu majestatyczności i nadnaturalnego blasku. Szary dół kompozycji tworzy kontrast, wprowadzając do obrazu stabilność i równowagę.

"ONI" to nie tylko obraz, ale także opowieść o anonimowości, mistyce i transcendentnej piękności. Kombinacja miętowej linii, złotego nieba i szarego dna tworzy dzieło, które przyciąga uwagę swoją estetyką, jednocześnie pozostawiając przestrzeń dla różnorodnych interpretacji. To dzieło sztuki, które zaprasza do odkrywania ukrytych znaczeń i refleksji nad naturą ludzkiego istnienia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie