• obraz NINA

NINA obraz na płótnie 70x100cm

Kolor/Wzór
2200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

"Nina" to wyjątkowy obraz na płótnie o wymiarach 70x100 cm, ukazujący pół twarzy szarej kobiety o czarnych włosach, gdzie górna część jest delikatnie rozmazana. Kompozycja ta wprowadza do dzieła subtelność i tajemniczość.

Szara twarz kobiety emanuje spokojem i elegancją, tworząc atmosferę powagi. Rozerwana górna część obrazu nadaje dziełu niezwykłej głębi, tworząc wrażenie, jakby kobieta była w chwili zamysłu lub ukazywała swoją drugą, tożsamość.

"Nina" to nie tylko obraz, ale także opowieść o urodzie, tajemnicy i dynamice. Kombinacja szarości i rozmazanych elementów tworzy dzieło, które przyciąga wzrok swoją subtelną estetyką, jednocześnie pozostawiając przestrzeń dla różnorodnych interpretacji. To dzieło sztuki, które pobudza wyobraźnię i zaprasza do refleksji nad ukrytymi warstwami ludzkiej natury.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie