• obraz NAOMI

NAOMI obraz na płótnie 70x100cm

Kolor/Wzór
Brak towaru
2200.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"Naomi" to wyjątkowy obraz na płótnie o wymiarach 70x100 cm, przedstawiający szarą twarz kobiety ozdobioną malowanymi płynnym złotem plasterkami miodu. W kompozycji pojawiają się także delikatne pszczoły, dodając elementu natury i życia.

Szara twarz kobiety emanuje spokojem i refleksją, podczas gdy malowane złote plastry miodu nadają dziełu subtelnego blasku i elegancji. Pszczoły, unoszące się wokół, tworzą atmosferę harmonii z naturą, wprowadzając do kompozycji dynamiczny element.

"Naomi" to nie tylko obraz, ale również opowieść o pięknie i związku z naturą. Kombinacja szarości, złota i obecności pszczelej symboliki tworzy dzieło, które przyciąga uwagę swoją estetyką i jednocześnie pobudza wyobraźnię obserwatora. To dzieło sztuki, które pozwala na odkrywanie różnych warstw znaczeniowych i interpretacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie