• obraz MEDY

MEDY, obraz na płótnie 100x150cm

2200.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"MEDY" to urzekający obraz o imponujących wymiarach 100x150, w którym dominują kolorystyka czarna, złota i biel. Kompozycja ta emanuje elegancją, kontrastem i luksusem.

Czerń pełni rolę głównego tła, nadając obrazowi głębi i tajemnicy. Złote akcenty, rozsiane w różnych miejscach, dodają dziełu subtelności, blasku i wyjątkowej finezji. Biel, występująca być może jako kontrast lub element zmysłowego detalu, wprowadza do kompozycji delikatność i równowagę.

"MEDY" to nie tylko obraz, ale także opowieść o kontraście, harmonii i subtelności. Kolorystyka czarna, złota i biała tworzy kompozycję, która przyciąga uwagę swoją estetyką i jednocześnie pobudza wyobraźnię obserwatora, pozostawiając pole do różnorodnych interpretacji. To dzieło sztuki, które wyróżnia się zarówno formą, jak i treścią, wprowadzając do przestrzeni elegancję i niepowtarzalny charakter.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie