• obraz MEDUSA

MEDUSA obraz na płótnie 100x150cm

Brak towaru
3600.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier.

Obraz niedostępny. Możesz skontaktować się z nami a stworzymy obraz indywidualny.

"MEDUSA" to mistyczny obraz o imponujących wymiarach 100x150, nawiązujący do mitologii greckiej. Kompozycja utrzymana jest w delikatnej kolorystyce różowo-szarej, emanując subtelnym pięknem i tajemnicą.

Centralnym motywem obrazu jest twarz Meduzy, której zmysłowa uroda została ukazana w klimacie mitologii greckiej. Jej włosy, zamienione w węże, poruszają się w delikatnych odcieniach różu, tworząc efekt hipnotyzującej elegancji.

"MEDUSA" to nie tylko obraz, ale także opowieść o mitologii, tajemniczym pięknie i sile kobiecej natury. Kolorystyka różowo-szara wprowadza do dzieła delikatność i uroczystość, jednocześnie oddając hołd legendarnym opowieściom starożytnej Grecji. To dzieło sztuki, które przyciąga wzrok swoją subtelnością, pobudzając wyobraźnię i zapraszając do odkrywania tajemniczej historii Meduzy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie