• obraz KLAUDIA

KLAUDIA obraz na płótnie 70x100cm

Kolor/Wzór
Brak towaru
1900.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Obraz inspirowany fotografią A.Mora.

Autor: PAULA SMYK atelier

"KLAUDIA" to fascynujący obraz o wymiarach 70x100, skupiający uwagę na twarzy kobiety. Jej zmysłowe usta i wielkie oczy stanowią centralny punkt kompozycji. Jednak to, co nadaje dziełu wyjątkowego charakteru, to fakt, że górna część głowy kobiety jest zakryta górami o złotych szczytach.

Twarz kobiety emanuje subtelnością i urodą, a złote szczyty gór dodają dziełu tajemniczego i majestatycznego charakteru. To połączenie ludzkiej delikatności z potęgą natury. Kolory złota nadają obrazowi blasku i luksusowego wyrazu, tworząc jednocześnie kontrast między ciepłym odcieniem złota a zmysłową chłodnością twarzy.

"KLAUDIA" to nie tylko portret kobiety, ale także opowieść o pięknie, tajemnicy i symbiozie z naturą. To dzieło sztuki, które przyciąga uwagę swoją wyjątkowością i wywołuje emocje, skłaniając do refleksji nad harmonią między człowiekiem a otaczającym światem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie