• obraz JUSTIN

JUSTIN obraz na płótnie 70x100cm

1900.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"JUSTIN" to ujmujący obraz o wymiarach 70x100, przedstawiający kobietę ubraną na czarno, odchylającą głowę pod liść bananowca. Kompozycja jest przesiąknięta estetyką szarości, czerni i zieleni, tworząc atmosferę tajemnicy i elegancji.

Kobieta, ubrana w czerń, jest centralnym punktem obrazu. Jej postawa, odchyloną pod liść bananowca, wyraża delikatność i chwilę refleksji. Liść bananowca, w tonacji zieleni, nadaje dziełu świeżości i tropikalnego klimatu. Szarość tła podkreśla główne elementy kompozycji, nadając obrazowi spokoju i równowagi.

Kolorystyka czerni, zieleni i szarości sprawia, że "JUSTIN" to obraz o subtelnym pięknie i spokojnej elegancji. To dzieło sztuki, które zachęca do refleksji nad chwilą zadumy i urokiem ukrytym w detalu, jednocześnie oddając hołd prostocie i estetyce życia codziennego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie