• obraz INDIANA GO

SANCHEZ obraz na płótnie 70x100cm

Brak towaru
1900.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

Obraz niedostępny. Możesz skontaktować się z nami a stworzymy obraz indywidualny.

"SANCHEZ" to wyrazisty obraz o wymiarach 70x100, przedstawiający mężczyznę o silnej klatce piersiowej, stojącego na pierwszym planie. Kompozycja jest utrzymana w kontrastowej kolorystyce czarno-żółtej, nadając dziełu surowego, miejskiego charakteru.

Mężczyzna na obrazie emanuje siłą i pewnością siebie, a klatka piersiowa wyróżnia się szczególną mocą. Jego postawa na tle ulicy dodaje obrazowi dynamiczności i energii miejskiego życia. Talizman na szyi mężczyzny, dodaje dziełu tajemniczości i osobistego charakteru.

Kolorystyka czarno-żółta podkreśla kontrasty i zdecydowanie obrazu, nadając mu indywidualnego wyrazu. "SANCHEZ" to nie tylko portret mężczyzny, ale również opowieść o sile, stylu życia miejskiego oraz tajemniczym talizmanie, który nadaje postaci niepowtarzalnego charakteru. To dzieło sztuki, które wyróżnia się zarówno formą, jak i treścią, przyciągając uwagę obserwatora.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie