• obraz HORSY

HORSY obraz na płótnie 70x100cm

Brak towaru
1400.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

"Horsy" to fascynujący obraz o wymiarach 70x100, ukazujący sugestywną kompozycję głowy konia. Dzieło wyróżnia się wyjątkowym podziałem na trzy połowy - jedna połowa jest utrzymana w odcieniach złota, druga podzielona jest na białe pasmo a trzecia zaś na czarną. Dodatkowo, konik nosi złoty nachrapnik, co nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Głowa konia, wyrażająca siłę i wdzięk, została doskonale uchwycona w połowie złotej, co nadaje obrazowi elegancji i majestatyczności. Trój kolorowa głowa konia nadają dziełu dynamiki i dramatyzmu. Złoty nachrapnik dodaje subtelności i luksusowego charakteru, podkreślając detale.

"Horsy" to nie tylko obraz konia, ale również dzieło sztuki, które pobudza wyobraźnię obserwatora. Kombinacja złota, bieli, czerni i złotego nachrapnika tworzy harmonijną całość, sprawiając, że to dzieło staje się centralnym punktem przestrzeni i zachęca do odkrywania różnych warstw znaczeniowych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie