• obraz HERO

HERO, obraz na płótnie 100x150cm

3400.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

 

"Hero" to majestatyczny obraz o wymiarach 100x150, gdzie tonacje szarości przeplatają się z subtelnymi złotymi akcentami. Centralnym motywem jest silna męska postać, obok różowe flamingi, tworząc niezwykłą i ekspresyjną kompozycję.

Mężczyzna na obrazie emanuje siłą i pewnością siebie, podkreślającą jego heroiczny charakter. Różowe flamingi, obok postaci, nadają dziełu element fantazyjnej delikatności, tworząc kontrast z surową estetyką szarości. Złote detale dodają obrazowi blasku i luksusu.

"Hero" to nie tylko obraz przedstawiający męską siłę, ale również opowieść o bohaterstwie i odwadze. Kombinacja szarości, złota i różu tworzy unikalną atmosferę, która z jednej strony jest mroczna i potężna, a z drugiej - pełna delikatności i magii. To dzieło sztuki, które pobudza wyobraźnię i przemawia do emocji obserwatora.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie