• obraz HERKULES

HERKULES obraz na płótnie 70x100cm

2200.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Mityczny Herkules – obrazy nowoczesne z herosem

Mitologiczna postać Herkulesa pojawiająca się na prezentowanym obrazie to wyraz siły, odwagi, skupienia, a przede wszystkim motywacji, o którą ludzie walczą od zarania dziejów. Dzieło przypomina o historii człowieka stale zmagającego się z różnorodnymi przeciwnościami losu, w tym słabościami zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Przedstawiony na obrazie Herkules symbolizuje też współczesnego człowieka – zachęca do pokonywania osobistych przeszkód na co dzień, a także dążenia do realizacji postawionych celów. Kompozycja stanowi idealne uzupełnienie aranżacji nowoczesnego wnętrza, dodając jej osobistego charakteru. Złóż zamówienie na obraz z Herkulesem już dziś, aby zaopatrzyć się w niepowtarzalne dzieło sztuki!

-----

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

-----

"Herkules" to wyjątkowy obraz o wymiarach 70x100, w którym dominuje kolorystyka szarości z subtelnymi akcentami złota oraz koloru miętowego zakrywającego oczy postaci. Centralnym motywem jest silna męska postać, przywodząca na myśl legendarnego bohatera Herkulesa.

Mężczyzna na obrazie, pełen determinacji, przedstawiony jest jako bokser, z rękawicami bokserskimi na dłoniach. Jego miętowa opaska na oczach dodaje tajemniczości, jednocześnie podkreślając zmysłową estetykę dzieła. Kolor złoty wydobywa detale postaci, nadając obrazowi luksusowy charakter.

Kolorystyka szarości tworzy tło, na którym energia postaci nabiera wyrazistości. "Herkules" to nie tylko obraz sportowy, ale także pełen symboliki i siły. Dzieło to zachęca do refleksji nad determinacją, walką i heroizmem, przenosząc obserwatora w świat mitologicznego bohatera.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie