• obraz HEFAJSTOS

HEFAJSTOS obraz na płótnie 70x100cm

Brak towaru
2200.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0
Zostaw telefon

"Hefajstos" – obraz o wielu obliczach

Wszystkim miłośnikom nowoczesnej sztuki malarskiej z pewnością przypadnie do gustu niepowtarzalny w swoim rodzaju "Hefajstos" będący swoistego rodzaju ukłonem w stronę mitycznego bóstwa. Hefajstos, uważany za syna Zeusa i Hery, był wedle greckiej mitologii bogiem ognia, kowali i złotników. Miejscem jego pracy była umieszczona wewnątrz wulkanu Etna kuźnia, w której powstała zbroja Achillesa czy też strzały Erosa. Obraz "Hefajstos" w symboliczny sposób prezentuje jego cnoty — siłę, determinację oraz miłość do rzemiosła. Jako że są one uniwersalne, skłaniają do refleksji również ludzi obecnych czasów, dla których jednym ze sposób obcowania ze sztuką są właśnie obrazy.

Autorka "Hefajstosa", Paula Smyk, zastosowała w swojej pracy takie techniki, jak akryl czy spray wykorzystując oryginalne surowce m.in. szlagmetal i płynne złoto. Zróżnicowany warsztat pozwolił uzyskać niezwykle klarowny, a zarazem minimalistyczny w swoim wymiarze obraz, którego tematem jest grecki bóg Hefajstos. Złote akcenty podkreślają konkretne elementy dzieła, z kolei zastosowanie mocnego kontrastu pomiędzy tłem a bohaterem zwiększa ładunek emocjonalny. Zanurz się w świat nowoczesnej sztuki, być może to właśnie "Hefajstos" stanie się zaczątkiem Twoje kolekcji.

-----

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Technika: akryl na płótnie na blejtramie, grafika, spray, szlagmetal, płynne złoto.

Autor: PAULA SMYK atelier

-----

"Hefajstos" to dynamiczny obraz o wymiarach 70x100, gdzie dominuje kolorystyka szarości, złota i czerni. Centralnym motywem jest silna męska dłoń, której energia wibruje na tle subtelnej palety szarości.

Dłoń, wpleciona w złote i czarne detale, emanuje siłą i determinacją. Złote akcenty nadają obrazowi luksusowego charakteru, tworząc harmonię między mroczną estetyką a błyszczącym blaskiem. Kolorystyka szarości dodaje dziełu głębi, nadając mu zarazem surowości i elegancji.

"Hefajstos" to nie tylko obraz, ale także odzwierciedlenie siły, determinacji i rzemiosła. Dzieło to wciąga obserwatora swoim kontrastem i wyrazistym przesłaniem, zapraszając do zanurzenia się w świat mitycznego Hefajstosa, boga kowalstwa i rzemiosła.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie