Księżyc, nasz wierny towarzysz nocny, jest źródłem fascynacji i inspiracji dla ludzkości od wieków. Oto krótka opowieść o Księżycu:

Dawno, dawno temu, gdy świat był młodszy, istniał magiczny ogród na niebie, w którym kwitły najpiękniejsze kwiaty i migotały najjaśniejsze światła. Jednak w sercu tego ogrodu brakowało czegoś wyjątkowego.

Jednego dnia z niebios zstąpiła piękna bogini o imieniu Selena, nosząca na sobie srebrną suknię. Była ona strażniczką tego magicznego ogrodu i miała w nim wprowadzić coś, co nada mu niepowtarzalny blask.

Selena postanowiła stworzyć coś, co będzie oświetlać nocne niebo, by ludzie mogli cieszyć się pięknem ogrodu również po zachodzie słońca. Zebrała najjaśniejsze promienie ze wszystkich gwiazd, dodała odrobinę swojego magicznego pyłku i utkała z tego magiczny dysk.

Kiedy Selena umieściła ten magiczny dysk na nieboskłonie, stał się on źródłem jasności w nocy. Ludzie nazwali go Księżycem, a jego blask oczarowywał serca każdego, kto na niego spojrzał.

Od tamtego czasu Księżyc stał się nie tylko źródłem światła w nocy, ale także symbolem tajemnicy, romantyki i inspiracji. Ludzie wierzyli, że gdy patrzą na Księżyc, bogowie słuchają ich modlitw, a ich marzenia stają się bardziej prawdziwe.

Dziś, gdy patrzymy na Księżyc na nocnym niebie, możemy pamiętać o tej magicznej opowieści i kontynuować tradycję marzenia pod jego blaskiem.

Panel Ścienny o wymiarach 90 cm na  200 cm. Jest to wielki obraz wykonany do idealnego uzupełnienia wnętrza. Na panelach możemy wykonać każdy motyw jaki sobie wyobrazimy. Panel ścienny Moon Wall jest moim ulubiony, taki efekt również możemy wykonać bezpośrednio na ścianach.