Orion to imię, które ma silne związki z mitologią i astronomią. Jest znane jako jeden z najjaśniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazdozbiorów na niebie. Oto krótka opowieść związana z imieniem "Orion":

W czasach dawnych, gdy bogowie i istoty magiczne rządziły niebem i ziemią, istniał wspaniały myśliwy o imieniu Orion. Był on jednym z najdzielniejszych łowców w całym królestwie niebios. Jego umiejętności w polowaniu były niezrównane, a jego serce było wypełnione odwagą i uczciwością.

Orion zakochał się w pięknej Artemidzie, bogini łowów, która była równie sprawna w posługiwaniu się łukiem. Artemida, choć zachwycona talentem Oriona, pozostawała nieuchwytna, nieprzystępna dla miłości.

Aby zdobyć jej serce, Orion wyruszył na największą z łowów. Podczas tej wyprawy spotkał różnorodne bestie, pokonywał trudne wyzwania i zdobywał zaszczytne trofea. Jego odwaga była taka, że nawet bogowie patrzyli z podziwem na jego dokonania.

Jednak jeden z zazdrosnych bogów postanowił zakończyć triumfy Oriona. Podstępnie zlecił skorpionowi, stworzeniu z dna piekielnej otchłani, by zabił myśliwego. W chwili, gdy Orion pokonał ostatniego z groźnych potworów, skorpion zaatakował go od tyłu, trując go swym żądłem.

Gdy Orion upadł, Artemida, poruszona miłością do niego, poprosiła bogów, by uczcili jego dziedzictwo. W wyniku tego, Orion został podniesiony na nieboskłon, gdzie zamienił się w gwiazdozbiór, wspaniale świecący na nocnym niebie.

Dziś, gdy spojrzymy w niebo i dostrzeżemy gwiazdozbiór Oriona, możemy pamiętać o tej legendzie, która opowiada o mężczyźnie pełnym odwagi i poświęcenia, który pozostawił swoje dziedzictwo w niebie.

Posąg Orion jest to ekskluzywna ozdoba, urozmaicająca wnętrze. Nasze posągi są jedyne w swoim rodzaju. Posąg ten ma kształt mężczyzny użyte kolory na nim to czerń i złoto.