Jesteśmy małą niezależną pracownią projektową, której celem jest ciągły rozwój. Naszą markę tworzą ludzie, zgrany team jaki stanowimy pozwala mieć wielkie aspiracje. Limitowana seria obrazów to Paula - serce. Marcin - rozum, czuwa nad powstawaniem wielkoformatowych artwalli w domach naszych klientów, Ola - prawa ręka, dba o formalności i koordynację naszych działań.

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu, wyczuciu stylu, kreatywności oraz zrozumieniu klienta, możemy realizować NASZĄ MISJĘ: uwrażliwianie na codzienne piękno, tworzenie rozwiązań i pokazywanie możliwości, ukojenie duszy i pobudzenie zmysłów wszystkim, którzy nam zaufali. Największą wartością naszych projektów jest idea i jakość.

Nasze pomysły i realizacje pozwalają poczuć się wyjątkowo w swojej codzienności tym, którzy wypróbowali nasz potencjał. Atelier ArtWALL to ukłon w stronę indywidualizmu. Nasze prace to przede wszystkim akcenty dające poczucie oryginalności we własnym wnętrzu.
https://www.atoblog.pl/

Artwall to kreatywna przestrzeń, gdzie historia łączy się z sztuką, tworząc niepowtarzalne środowisko dla wyrazu artystycznego. Przyjrzyjmy się zatem, jak mogła wyglądać historia Artwall.

Dawno, dawno temu, w małym miasteczku, gdzie sztuka była sercem społeczności, pojawił się młody artysta o imieniu Elias. Jego marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie każdy mógłby dzielić się swoją wyobraźnią i tworzyć coś wyjątkowego.

Elias zaczął swoją podróż od starych murów miasta, które były szare i zapomniane. Postanowił odmienić je w ścianę pełną kolorów, inspiracji i historii. Wraz z grupą pasjonatów sztuki rozpoczął pracę nad projektem, który z czasem stał się znanym miejscem pod nazwą Artwall.

Na pierwszych murach pojawiły się malowidła przedstawiające historię miasta, jego mieszkańców i ich marzenia. Artwall szybko stał się miejscem, gdzie każdy mógł przyczynić się do tworzenia czegoś wyjątkowego. Graffiti, rysunki, murale - każda forma sztuki znalazła swoje miejsce na Artwall.

Z czasem Artwall zyskał na popularności, przyciągając artystów z różnych części świata. Malarze, rzeźbiarze, artyści uliczni - wszyscy chcieli uczestniczyć w tworzeniu tego unikalnego miejsca. Artwall stał się przestrzenią, gdzie sztuka była żywym dialogiem między różnymi kulturami i stylem artystycznym.

Dziś, gdy przechadzasz się ulicami miasteczka, Artwall wciąż emanuje energią kreatywności. Jego mury są świadkami niezliczonych historii, marzeń i wyrazów sztuki. To miejsce, gdzie każdy może znaleźć inspirację, a każda ściana opowiada swoją własną, niepowtarzalną historię.