• ZEGAR Rocoso

ZEGAR Rocoso

1800.00
do 7m2 Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 do 7m2

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze wielkie zegary ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy zegar ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze zegary tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są zegary ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy zegary ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce. Nasze zegary mają średnice około 100 cm.

Betonowy zegar z efektem skały. Umili wnętrze i upływający czas. 

(odkład z impregnowanej sklejki znacznie obniża wagę przedmiotu)

Grafitowy beton i czarne cyfry.

Zegar "Rocoso" to monumentalne dzieło o średnicy 100 cm, które wtapia się w przestrzeń z hiszpańskim urokiem skalistego krajobrazu. Jego tarcza, wykonana z czarnego mikrocementu, odzwierciedla skaliste struktury, tworząc piękną teksturę i głęboką atmosferę.

Złote cyfry rzymskie, odbijające się na tle czerni, dodają zegarowi klasycznej elegancji i subtelnej finezji. Złota wskazówka przemieszcza się po tarczy, wprowadzając do kompozycji dynamiczny element.

Efekt kamienia wypukłości nadaje zegarowi trójwymiarowego charakteru, tworząc iluzję skalistego reliefu na powierzchni. To nie tylko narzędzie do mierzenia czasu, ale również dzieło sztuki, które wnosi do pomieszczenia element przyrody, siły, i niepowtarzalnej estetyki. "Rocoso" to potężny i elegancki zegar, który ożywia przestrzeń skalistym pięknem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie