• ZEGAR Poderoso

ZEGAR Poderoso

2400.00
do 7m2 Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 do 7m2

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze wielkie zegary ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy zegar ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze zegary tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są zegary ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy zegary ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce. Nasze zegary mają średnice około 100 cm.

Zegar o wyjątkowo dużej średnicy, 140cm. (podkład z impregnowanej sklejki znacznie obniża wagę przedmiotu)

Biały beton i srebrne cyfry.

Jeśli tylko zechcesz, może zdobić Twoje wnętrze. 

Zegar "Poderoso" to imponujący czasomierz o średnicy 100 cm, który emanuje potężną elegancją i siłą zarówno nazwy, jak i designu. Jego tarcza, wykonana z szarego mikrocementu, prezentuje piękną teksturę, dodając głębi i charakteru.

Złote cyfry rzymskie na tarczy wprowadzają subtelny kontrast, emanując klasyczną elegancją, zatopioną w nowoczesnym kontekście. Srebrna wskazówka dodaje dynamiki i precyzji w odczytywaniu czasu.

"Potężny" zegar nie tylko mierzy czas, ale również wprowadza do pomieszczenia wspaniałą mieszankę surowości mikrocementu i elegancji klasycznej estetyki. To idealny dodatek dla tych, którzy pragną połączenia siły i finezji w jednym wyjątkowym czasomierzu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie