• ZEGAR Negro&Dorado

ZEGAR Negro&Dorado

Brak towaru
1800.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 do 7m2
Zostaw telefon

Nasze wielkie zegary ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy zegar ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze zegary tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są zegary ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy zegary ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce. Nasze zegary mają średnice około 100 cm.

Zegar o średnicy 100cm. (podkład z impregnowanej sklejki znacznie obniża wagę przedmiotu).

Czarny beton i złote cyfry.

Złoty wkomponuje się w każde wnętrza, idealnie.

Negro&Dorado znalazł już swojego właściciela, teraz może stać się inspiracją zegara, który możesz u nas zamówić. 

Zegar "Negro&Dorado" to wyjątkowy czasomierz o średnicy 100 cm, który łączy w sobie hiszpańską elegancję i siłę kontrastu między czernią a złotem. Jego tarcza, wykonana z czarnego mikrocementu, emanuje głęboką i intensywną czernią, nasyconą piękną teksturą.

Na tej czarnej płycie widoczne są złote cyfry rzymskie, które dodają zegarowi elegancji i klasycznego uroku. Złota obramówka otaczająca tarczę podkreśla kontrast między czernią a złotem, tworząc harmonijną całość.

Zegar "Negro&Dorado" to nie tylko narzędzie do mierzenia czasu, ale także wyjątkowy element dekoracyjny. Jego design nawiązuje do hiszpańskiego stylu, dodając pomieszczeniu charakteru i subtelnego blasku. To idealne połączenie elegancji i kontrastu, które emanuje siłą i pięknem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie