• Panel ścienny Moon Wall

Panel ścienny Moon Wall

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

To jest mały krok dla człowieka ale wieki skok dla ludzkości" - Neil Armstrong 

Panel ścienny "Moon Wall" o wymiarach 90x200 to wizja epickiego kroku ludzkości na nieznane terytorium księżycowe. Ciemne tło panelu symbolizuje nieskończoność kosmosu, a na nim rozciąga się biały księżyc, stojący jako symbol nadziei i odkryć.

Centralnym punktem kompozycji jest postać ludzka, chodząca po powierzchni księżyca. Jej kroki zostawiają ślady na białej powierzchni, podkreślając monumentalny moment pierwszego kontaktu z księżycem. Jasne światło oświetla scenę, dodając jej dramatyzmu.

W tle wznoszą się gejzery księżycowe, symbolizujące niezwykłe zjawiska natury na tej odległej przestrzeni. To nie tylko panel ścienny, ale również hołd dla ludzkiego ducha odkrywczego i nieograniczonych możliwości eksploracji kosmosu.

Wymiary panelu pozwalają mu być centralnym elementem w pomieszczeniu, przenosząc widza w kosmiczną podróż. "Moon Wall" to opowieść o pierwszym kroku ludzkości na księżycu i niekończących się perspektywach kosmicznych odkryć.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie