• Panel Ścienny Wabi

Panel Ścienny Wabi

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Panel ścienny "Wabi" o wymiarach 90x200 to subtelna manifestacja wabi-sabi, japońskiego stylu, który celebruje piękno prostoty, nieregularności i upływu czasu. Jego powierzchnia, wykonana z białego mikrocementu, emanuje surowością, jednocześnie ukazując delikatne detale postarzałe złotem.

Biały mikrocement tworzy neutralne tło, podkreślając minimalistyczny charakter stylu wabi-sabi. Postarzałe złoto ukazuje się w nieregularnych plamach i linach, nadając panelowi głębi i charakteru. Złote detale sugerują upływ czasu i piękno, które tkwi w nietrwałości.

Wymiary panelu pozwalają mu być subtelny, lecz donośny elementem w przestrzeni, dodając pomieszczeniu delikatnej elegancji i spokoju. "Wabi" to nie tylko dekoracyjny element, ale również hołd dla piękna nietrwałego, uwydatniającego urok czasu i przypadku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie