• Panel Ścienny Stone Structure

Panel Ścienny Stone Structure

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Panel ścienny "Stone Structure" o wymiarach 90x200 to zaskakujące połączenie surowości betonu i delikatności struktury kamienia. Jego powierzchnia wykonana jest z białego betonu, co nadaje mu nowoczesnego i minimalistycznego charakteru.

Centralnym elementem kompozycji jest struktura kamienia, która wyróżnia się na białym tle. Struktura ta imituje naturalne wzory i linie, tworząc efekt trójwymiarowego reliefu kamiennej powierzchni. To połączenie betonu i struktury kamienia nadaje panelowi zarówno surowość, jak i elegancję.

Wymiary panelu pozwalają mu być dominującym elementem w pomieszczeniu, dodając mu nowoczesności i charakteru. "Stone Structure" to nie tylko dekoracyjny element, ale również fascynująca eksploracja kontrastu między betonową prostotą a kamienistą strukturą, której efekt jest zarówno minimalistyczny, jak i zaskakujący.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie