• Panel Ścienny Old Wall

Panel Ścienny Old Wall

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Odśwież stare ściany!

Panel ścienny "Old Wall" o wymiarach 90x200 to emanująca historią i elegancją kompozycja. Głównym elementem panelu jest stara ściana, wykonana z czarnego mikrocementu, która zdobią złote pęknięcia, przypominające płynne złoto wypełniające stare szczeliny.

Czarna ściana tworzy atmosferę tajemnicy i czasu, podczas gdy złote pęknięcia dodają jej szlachetności i blasku. Kontast między ciemnością a złotem sprawia, że panel emanuje zarówno surowym pięknem, jak i historią.

Wymiary panelu pozwalają mu być centralnym punktem w pomieszczeniu, przyciągając uwagę i dodając mu niepowtarzalnego charakteru. "Old Wall" to nie tylko dekoracyjny element, ale również opowieść o pięknie, które może wyniknąć z upływu czasu i odbicia historii na materiale, który z biegiem lat nabiera wyjątkowej wartości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie