• Panel Ścienny Meteor NIght

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Ekskluzywny panel ścienny do twojego wnętrza!

Panel ścienny "Meteor Night" o wymiarach 90x200 to wizja nocnego nieba pełnego magii i tajemnicy. Jego głębokie czarne tło stwarza niepowtarzalne niebo, które jest sceną dla spadających meteorów i pełne nieskończoności galaktyki.

Czarne meteory przecinają niebo, pozostawiając za sobą smugi światła, które dodają dynamiki i dramatyzmu kompozycji. Ich czarna barwa kontrastuje z głębokim tłem, podkreślając ich nieziemski charakter.

W tle rozciąga się nieskończoność galaktyki, gdzie gwiazdy migoczą niczym diamenty na czarnym płótnie. To nie tylko panel ścienny, ale również podróż przez kosmiczną przestrzeń, gdzie noc meteorów staje się niezwykłym widowiskiem dla zmysłów.

Wymiary panelu pozwalają mu być dominującym elementem, przyciągając wzrok i tworząc atmosferę kosmicznej podróży. "Meteor Night" to zaproszenie do zanurzenia się w tajemniczym świetle nocnego nieba i marzenia o podróży po galaktykach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie