• Panel Ścienny Honey Wall

Panel Ścienny Honey Wall

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Miód - płynne złoto!

Panel ścienny "Honey Wall" o wymiarach 90x200 to urokliwa oda dla zmysłów, zatopiona w złotej słodyczy natury. Jego tło wykonane jest w odcieniach szarości, tworząc spokojne i eleganckie tło dla rzeźbionych złotych plastrów miodu.

Złote plastry miodu zdobią panel, układając się jak klejnoty na szarym tle. Kontury plastrów są delikatne, a złocisty blask nadaje im trójwymiarową głębię. Wśród plastrów miodu unoszą się subtelne sylwetki pszczeł, tworząc harmonijną scenę życia w ulu.

Wymiary panelu pozwalają mu zajmować centralne miejsce w pomieszczeniu, dodając mu ciepła i naturalności. To nie tylko dekoracyjny element, ale również hołd dla piękna przyrody i pracy pszczół, które przynoszą miód. "Honey Wall" to zaproszenie do odkrywania słodkich aspektów natury, wplątanych w elegancki design.

Panel Ścienny Stone Structure.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie