• Panel Ścienny Gap

Panel Ścienny Gap

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

W poszukiwaniu złota!

Panel ścienny "Gap" o wymiarach 90x200 to hipnotyzujące połączenie złotej luki i białego mikrocementu, tworzące abstrakcyjną symfonię kontrastów. Centralnym elementem jest złota luka, która przecina białą powierzchnię mikrocementu, tworząc dynamiczny i intrygujący efekt.

Złota luka ma nieregularne kształty, przypominające rozstępy między chmurami na niebie lub abstrakcyjne formy, sugerujące przestrzeń kosmiczną. Jej złoty połysk kontrastuje z surowością białego mikrocementu, nadając całości elegancki i nowoczesny charakter.

Wymiary panelu pozwalają mu być dominującym elementem w przestrzeni, przyciągając uwagę i tworząc atmosferę tajemnicy. To nie tylko dekoracyjny element, ale również abstrakcyjna podróż przez złote luki czasoprzestrzeni, wplątana w teksturę białego mikrocementu. Panel "Gap" to zaproszenie do refleksji nad kontrastami, które istnieją między światami, między złotem a bielą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie