• Panel Ścienny Face

Panel Ścienny Face

Kolor indywiudalny na zamówienie
2900.00
90 cm x 200 cm Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 90 cm x 200 cm

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze Panele ścienne malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy panel ozdobny wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są panele ozdobne zrealizowane już przez naszą artystkę Paule. Wykonujmy panele ścienne wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same dzięki czemu są wyjątkowe. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Idealny pomysł na odświeżenie wnętrza!

Panel ścienny "Face" o wymiarach 90x200 to zmysłowa ekspresja sztuki i tajemnicy. Jego powierzchnia wykonana jest z czarnego mikrocementu, nadając mu wyrazisty i nowoczesny charakter. Na tym głębokim tle pojawiają się czarne kontury twarzy kobiety.

Twarz kobiety jest pozbawiona oczu, co dodaje jej tajemniczego charakteru, a jednocześnie skupia uwagę na zmysłowych ustach. Kontury twarzy są wyraziste, a proporcje doskonale zrównoważone, co nadaje kompozycji harmonię i siłę.

Wymiary panelu pozwalają mu stać się głównym punktem przestrzeni, przyciągając uwagę i wywołując emocje. To nie tylko dekoracyjny element, ale również wyraz sztuki abstrakcyjnej, skupiający się na esencji twarzy jako nośnika emocji i piękna. Panel "Face" to połączenie nowoczesności z wyrazistym wydźwiękiem, nadającym pomieszczeniu wyjątkowy i ekspresyjny charakter.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie