• ORION

ORION

3000.00
do 7m2 Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 do 7m2

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Posągi są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się posąg czy to w salonie, restauracji czy w biurze. Wykonujemy również posągi które można stawiać na zewnątrz na przykład w ogrodach lub tarasach, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są posągi zrealizowane już przez nas.

Wykonujmy posągi wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jaki kształt.

Oryginalny posąg do Twojego wnętrza, wykonany ręcznie.

Baza akrylowa, zdobienie z betonów, farb i płynnego złota. 

Posąg "Orion" stoi dumnie jako monumentalna rzeźba, oplatająca mężczyznę w czarnym marmurze, wzbogaconym złotymi żyłkami, które jak gwiazdy na niebie przeplatają całą postać. Każda złota żyłka migocze jak odległe gwiazdy w nocnym niebie, nadając posągowi aurę mistycznego blasku.

 

Mężczyzna przedstawiony jest w pełnej chwale, silny i elegancki, a jego postawa emanuje pewnością siebie i siłą. Jego ciało wydaje się być zharmonizowane z niebem, podkreślając związek z mitycznym gwiazdozbiorem Oriona. Muskuły są wyraźne, a anatomiczne detale dodają posągowi realizmu.

 

Gwiazdozbiór Oriona jest subtelnie wpleciony w całą kompozycję, tworząc koronę na głowie mężczyzny lub delikatne detale na płaszczu, co sprawia, że posąg staje się symbolicznym połączeniem świata ziemskiego i niebiańskiego. To nie tylko rzeźba, ale również hołd złożony mitycznemu bohaterowi i tajemniczemu pięknu kosmosu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie