• OBRAZ

OBRAZ na płótnie 100x100cm

2200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Najpiękniejsze miejsce na ziemi

Ten zachwycający obraz "Akropol" 100 cm na 100 cm przenosi widza do serca Grecji, gdzie błękitne niebo otacza majestatyczny Akropol z jego monumentalnymi filarami. To dzieło sztuki, które nie tylko dekoruje przestrzeń, ale także przenosi widza w podróż przez czas i przestrzeń.

Błękitne niebo, rozświetlone promieniami słońca, tworzy malownicze tło dla piękna Akropolu. Filary, wznoszące się ku niebu, są nie tylko architektonicznym arcydziełem, ale również symbolem potęgi i chwały starożytnej Grecji.

Detale obrazu, takie jak delikatne cienie na filarach czy subtelne odcienie błękitu nieba, tworzą atmosferę spokoju i harmonii.

"Akropol" to nie tylko obraz, to podróż do świata antycznej Grecji, gdzie architektura i mitologia splatają się w jedno. Umieszczając ten obraz w swoim otoczeniu, dodajesz nie tylko elementu dekoracyjnego, ale także inspirującej opowieści o potędze ludzkiego geniuszu i boskiej obecności.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie