• OBRAZ

OBRAZ na płótnie 100x150cm

Brak towaru
3700.00
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Ten oszałamiający obraz wielkoformatowy o wymiarach 100x150 przedstawia piękną kobietę z afro, otoczoną złotymi kwiatami. To dzieło sztuki nie tylko wypełnia przestrzeń, ale także otwiera drzwi do świata piękna, natury i siły kobiecej osobowości.

 

Wysokiej jakości detale, intensywne kolory i wyraziste kontury podkreślają zarówno urodę, jak i wyrazistą indywidualność przedstawionej postaci. Afro i kwiaty tworzą harmonijną kompozycję, dodając obrazowi głębi i emocjonalnego bogactwa.

 

Format 100x150 pozwala na pełne uwypuklenie detali i wyjątkowej atmosfery obrazu, sprawiając, że staje się on centralnym punktem zainteresowania w każdym pomieszczeniu.

 

Umieszczając ten obraz w swoim otoczeniu, dodajesz nie tylko estetyki, ale także podkreślasz piękno różnorodności i siłę wyrazu kobiecego w sztuce. To nie tylko obraz, to opowieść o sile, naturze i pięknie kobiecej tożsamości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie