• OBRAZ

OBRAZ na płótnie 100x150cm

3700.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Ekskluzywny obraz!

Ten ujmujący obraz ukazuje piękną kobietę w harmonijnej symbiozie z lisią postacią. Kobieta i lis tworzą zgrany duet, emanując nie tylko estetyką, lecz także głębokim znaczeniem symbolicznym.

 

Kobieta, wyrażając siłę i delikatność jednocześnie, podkreśla swoją związaną z naturą stronę. Lis, będący nie tylko towarzyszem, ale także tajemniczym przewodnikiem, dodaje elementu mistycyzmu i mądrości.

 

Detale obrazu, takie jak subtelne cienie, intensywność kolorów oraz wyraziste linie, tworzą atmosferę równowagi i współistnienia między ludzką naturą a dzikością lisa.

 

Umieszczając ten obraz w swojej przestrzeni, wprowadzasz nie tylko element dekoracyjny, ale także opowieść o harmonii między człowiekiem a przyrodą. To dzieło sztuki, które inspiruje do refleksji nad relacją między ludźmi a zwierzętami, podkreślając piękno współistnienia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie