• OBRAZ

OBRAZ na płótnie 100x150cm

3700.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Nasze obrazy malowane ręcznie są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać. Każdy obraz wykonany jest z pasją. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Nasze obrazy tworzone są przez wspaniałą artystkę Paule. Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez Paule. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie ale nigdy nie są one takie same. Możemy również wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce.

Obraz do każdego wnętrza

Ten intrygujący obraz przedstawia kobietę o zakrytych oczach, otoczoną przez tajemniczą postać w masce. Atmosfera tego dzieła emanuje tajemniczością i niepewnością, tworząc niepowtarzalny klimat.

 

Kobieta z zakrytymi oczami symbolizuje intymność, prywatność czy też emocjonalną introspekcję. Maskowana postać dodaje elementu nieuchwytności i tajemnicy, pozostawiając wiele miejsca dla interpretacji.

 

Detale obrazu, takie jak wyraziste cienie, elementy 3D, kontrasty kolorystyczne i delikatne linie, tworzą głębię i wyrazistość. Kompozycja ukazuje dynamikę relacji między postaciami, budząc ciekawość i pobudzając wyobraźnię widza.

 

Umieszczając ten obraz w przestrzeni, tworzysz nie tylko dekorację, ale również narrację o tajemniczych relacjach i ludzkiej psychice. To dzieło sztuki, które nie tylko przyciąga wzrok, ale także skłania do refleksji na temat zakrytych emocji i ukrytych historii.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie