• Artwall Wabi

Artwall Wabi

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Styl wabi-sabi to nie tylko sposób na urządzanie przestrzeni, ale również głęboka filozofia życiowa. Oto kilka ciekawostek na temat tego fascynującego stylu:

Filozofia Imperfekcji: Wabi-sabi kładzie nacisk na piękno w niedoskonałościach. Przyjmuje się, że nic w życiu nie jest doskonałe ani trwałe, co sprawia, że niedoskonałości stają się źródłem piękna i wartości.

Historia w Ceramice: Początki wabi-sabi można odnaleźć w tradycji japońskiej ceramiki, zwłaszcza w stylu Raku. Rzeźbione, niedoskonałe misy i naczynia stały się symbolem estetyki wabi-sabi.

Czas jako Element Designu: Wabi-sabi podkreśla piękno zmian zachodzących w czasie. W procesie starzenia się przedmiotów widzi się nie tylko upływ czasu, ale również historię, która zostaje w nich zapisana.

Minimalizm i Skromność: Styl wabi-sabi jest silnie związany z minimalizmem i skromnością. Odrzuca się zbędne ozdoby na rzecz prostoty, co sprzyja spokojowi i równowadze.

Przywiązanie do Natury: Filozofia wabi-sabi łączy człowieka z naturą. Inspiruje się sezonami, zmianami w przyrodzie i pięknem prostych form znalezionych w otoczeniu naturalnym.

Akceptacja Zmian i Przemijania: Wabi-sabi uczy akceptacji zmian, przemijania i nietrwałości. Widzi się w tym piękno i głębię życia, a akceptacja przemijania jest kluczowym elementem tej filozofii.

Wabi-sabi we Współczesnym Designie: Filozofia wabi-sabi znajduje odzwierciedlenie we współczesnym designie wnętrz i sztuce. Projektanci starają się wkomponować elementy tego stylu, aby stworzyć przestrzenie oddające harmonię i spokój.

Ceremonia Herbaty: Wabi-sabi jest ściśle związane z ceremonią herbaty (茶道, sadō). Ceremonia ta jest nie tylko sposobem parzenia i spożywania herbaty, ale także rytuałem, który odzwierciedla wartości wabi-sabi.

Niezależność od Trendów: Styl wabi-sabi jest niezależny od obowiązujących trendów. Akcentuje się indywidualność i czasem patynę, co sprawia, że każde wnętrze lub przedmiot mają swoją własną, niepowtarzalną historię.

Wabi-sabi to nie tylko sposób na ozdabianie przestrzeni, ale także filozofia, która kształtuje spojrzenie na świat. To podejście do życia, które uczy akceptacji, prostoty i piękna ukrytego w codziennych chwilach.

"Wabi" to subtelna manifestacja wabi-sabi, japońskiego stylu, który celebruje piękno prostoty, nieregularności i upływu czasu. Jego powierzchnia, wykonana z białego mikrocementu, emanuje surowością, jednocześnie ukazując delikatne detale postarzałe złotem.

Biały mikrocement tworzy neutralne tło, podkreślając minimalistyczny charakter stylu wabi-sabi. Postarzałe złoto ukazuje się w nieregularnych plamach i linach, nadając panelowi głębi i charakteru. Złote detale sugerują upływ czasu i piękno, które tkwi w nietrwałości. 

Ze względu na to że malowane jest wszystko ręcznie, pozwalają mu być subtelny, lecz donośny elementem w przestrzeni, dodając pomieszczeniu delikatnej elegancji i spokoju. "Wabi" to nie tylko dekoracyjny element, ale również hołd dla piękna nietrwałego, uwydatniającego urok czasu i przypadku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie