• Artwall Turgs Fog

Artwall Turgs Fog

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

 

Wzburzony szum fal, ta potężna dusza jaką jest morze nieustannie skarży się światu.

 

Mgła, jak zaklęta mgła, wypełnia przestrzeń niczym delikatny welon, unoszący się między światem rzeczywistym a tajemniczym światem marzeń. To zjawisko atmosferyczne, które otula krajobraz w aurę tajemnicy, przemieniając go w krainę nieznaną, gdzie granice stają się rozmyte, a kontury zacierają się w białym półświetle.

 

1. Księżycowy Ocean:

Mgła unosząca się nad powierzchnią wód przypomina niebieskawą mglistą kurtynę, w której każdy krok staje się wędrówką po tajemniczym księżycowym oceanie. Dźwięki są tłumione, a horyzont zdaje się ginąć w niewidocznym horyzoncie.

 

2. Tajemniczy Las:

Gdy mgła wypełnia las, drzewa stają się posągami zamieszkującymi świat oniryczny. Ścieżki znikają, a dźwięki natury stają się szeptem duchów leśnych. To miejsce, gdzie rzeczywistość i fantazja zlewają się w jedno.

 

3. Przemiana Miejskiej Przestrzeni:

W mieście mgła oplata drapacze chmur, sprawiając, że ulice stają się jak korzyścią nieznaną. Latarnie uliczne są jak migoczące gwiazdy, a samochody poruszają się jak duchy wędrujące przez niekończącą się mgłę miejskiej nocy.

 

4. Zmysłowa Mgła nad Wodospadem:

Mgła unosząca się nad wodospadem tworzy atmosferę zmysłowości, gdzie krople wody stają się jak kryształowe klejnoty unoszące się w powietrzu. Woda szemrze jak sekretne pieśni, a mgła nadaje całemu otoczeniu magii.

 

5. Opowieść o Ulotności:

Mgła to historia o ulotności chwil, o chwilowej metamorfozie krajobrazu, która sprawia, że wszystko staje się bardziej tajemnicze. Jest jak muzyczna nuta, która podkreśla piękno chwili, jednocześnie pozostawiając wiele do wyobrażenia.

 

Mgła, ta nieuchwytna artystka natury, maluje obrazy, które zdają się być tylko przejściowym snem. Jej urok kryje się w tym, że sprawia, iż świat staje się miejscem pełnym niewiadomych, gdzie każdy krok to podróż w nieznane.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie