• Artwall Subtele Blue Woman

Artwall Subtele Blue Woman

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Iść drogą od oczu aż do serca, nie przechodząc przez intelekt.

 

W egzotycznych zakątkach tropikalnych, gdzie słońce tańczy z liśćmi bananowca, istniała kobieta o imieniu Sari. Była jak żywa poezja w otoczeniu soczystych kolorów i intensywnych zapachów tropikalnych kwiatów.

 

Sari, egzotyczna kobieta, żyła w zgodzie z dziką naturą wokół niej. Jej włosy przypominały kaskadę kasków kropli deszczu, a skóra miała ciepły odcień złocistego piasku. Jednak to, co ją wyróżniało, było jej zwyczajne zasłanianie się liśćmi bananowca.

 

Wierzbowane liście splecione były w delikatne wzory, które podkreślały piękno jej sylwetki, a jednocześnie stanowiły harmonijny element otaczającej przyrody. To było nie tylko zdobienie ciała, ale także wyraz szacunku dla roślin, które dawały schronienie i pokarm lokalnej społeczności.

 

Sari była jak tajemnica tropikalnej dżungli, jej oczy błyszczały jak klejnoty ukryte w liściach. Przemierzała dżunglę z gracją pantery, a jej kroki były jak rytm bębnów plemiennych. Ludzie z okolicznego plemienia uważali ją za strażniczkę natury, która przypominała im o delikatnej równowadze między człowiekiem a otaczającym światem.

 

Sari miała dar komunikowania się z roślinami i zwierzętami, a jej obecność była jak błogosławieństwo dla społeczności. Gdy nadchodziły burze, to ona, w zasłonie liści bananowca, wychodziła na skraj wioski, aby modlić się do ducha burzy o łagodne przejście.

 

Opowieść o egzotycznej kobiecie zasłaniającej się liśćmi bananowca była jak melodia tropikalnej przygody, w której natura była nie tylko tłem, ale pełnoprawnym uczestnikiem. Sari była żywym dowodem na to, że piękno ludzkiej duszy i przyrody mogą się splatać w harmonijny taniec pod tropikalnym niebem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie