• Artwall Soul&Eyes

Czego w oczach nie znajdziesz, znajdziesz w duszy.

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Czego w oczach nie znajdziesz, znajdziesz w duszy.

 

Dawno temu, kiedy świat był jeszcze młody i dusze były jak promienie słońca, istniała opowieść o duszy, oczach i naturze splecionej w jedno piękne opowieść.

 

Na samym początku czasów, gdy Matka Natura tworzyła pierwsze dusze, zdecydowała się wplątać w nie magię natury. Każda dusza miała być jak niewielki fragment ziemi, wody, powietrza i ognia, noszący w sobie esencję przyrody.

 

Matka Natura nadała duszom oczętom, które były oknami do ich wnętrza, ale także połączeniem z naturą. Oczy dusz stawały się zwierciadłem świata, w którym przebywali, a jednocześnie odbiciem ich własnej duszy i jej związku z naturą.

 

Dusze, oczami pełnymi czystego światła, wędrowały po ziemi, eksplorując piękno lasów, gór, mórz i pól. Każde spojrzenie w głąb natury przynosiło im spokój i równowagę. Oczom dusz udało się uchwycić najgłębsze sekrety przyrody, widząc jej pulsujące życie i harmonię.

 

W miarę jak dusze przechodziły przez różne etapy życia, ich oczy odzwierciedlały zmiany w przyrodzie. Były one jak odbicie pór roku – wiosenny blask, letnia zieleń, jesienna ciepłość i zimowy spokój. Dusze, korzystając ze swoich oczu, zaczęły rozumieć, że są jednością z naturą, a jej cykle są ich własnymi cyklami.

 

Gdy dusze schodziły na ziemską scenę, ich oczy były jak gwiazdy na nocnym niebie, a ich dusza była jak płomień świecy. Gdy wracały do domu, ich oczy stawały się jak słońce, które rozświetlało ścieżki powrotu.

 

Opowieść o duszy, oczach i naturze opowiadała o głębokim związku między światem wewnętrznym a zewnętrznym, między ludzką duszą a pięknem przyrody. To była opowieść o tym, jak nasze oczy są przewodnikami do zrozumienia naszej duszy i harmonii, jaką możemy znaleźć w świecie naturalnym, gdy tylko spojrzymy z otwartym sercem i umysłem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie