• Artwall Silver Mountain

Artwall Silver Mountain

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

 

Przyjemność, cel życia szczęśliwego.

 

W dawnych czasach, kiedy jeszcze żaden człowiek nie stąpał po ich szczytach, istniała legenda o Srebrnych Górach. To były góry pełne tajemnic, których szczyty mieniły się jak srebro pod światłem księżyca.

 

Opowieść mówi, że Srebrne Góry były darem od samego Księżyca dla ziemi. Kiedyś, gdy noc była ciemniejsza niż zazwyczaj, Księżyc zobaczył smutek ludzi i zwierząt, którzy błąkali się w ciemnościach. Postanowił więc stworzyć coś wyjątkowego, co rozjaśniłoby noc i sprawiło, że świat stanie się bardziej magiczny.

 

Księżyc zebrał wszystkie swoje promienie i zanurzył je w źródle niebiańskiej wody. Z tej magicznej mieszanki powstały kryształy, które miały mienić się srebrnym blaskiem. Księżyc położył je na szczycie najwyższych gór, tworząc Srebrne Góry.

 

Gdy noc spadała na świat, Srebrne Góry zaczynały błyszczeć jak tysiące iskier. Ich srebrny blask odbijał się od kamieni i śniegu, malując krajobraz w niebiańskich odcieniach. Ludzie, którzy mieli szczęście dotrzeć do ich stóp, mówili o uczuciu, jakby wchodzili do magicznego świata, gdzie czas zatrzymywał się na chwilę.

 

Srebrne Góry stały się miejscem, gdzie wszyscy marzyciele kierowali swoje spojrzenia podczas nocnych wędrówek. Legendy opowiadały, że ktoś, kto dotrze na szczyt w najjaśniejszą noc, może zobaczyć samego Księżyca, który odpoczywa wśród swoich magicznych darów.

 

Dziś Srebrne Góry są symbolem piękna i tajemnicy, przypominając nam, że nawet w najciemniejszych nocach można znaleźć blask nadziei i magii, jeśli tylko spojrzymy w górę i uwierzymy w cuda.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie